Promocja

KLOCKI LEGO ARCHITECTURE 21027 BERLIN

129,99 zł 104,00 zł

Kod: KLOCKI LEGO 21027
Wysyłka:48 godzin
Produkt dostępny (1 szt.)
Waga:0.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Nr katalogowy: 21027
 Dla dzieci w wieku: od 12 lat
 Zestaw składa się z 289 części

Wczuj się w klimat architektury Berlina dzięki temu niezwykłemu zestawowi, który ukazuje klasyczne sylwetki Reichstagu, Kolumny Zwycięstwa, wieży Deutsche Bahn, berlińskiej wieży TV oraz Bramy Brandenburskiej, a wszystko to w formie inspirującego pejzażu na tle nieba. Każda budowla LEGO® jest niepowtarzalna, a jej złożenie daje satysfakcję. Zestaw zachowuje realistyczne kolory i wzajemny stosunek rozmiarów poszczególnych obiektów. W tym przepięknym modelu znajdują się również 3 pokryte graffiti fragmenty Muru Berlińskiego, dzięki czemu ta szczegółowa rekonstrukcja jednego z najatrakcyjniejszych miast świata nabiera dodatkowych, historycznych akcentów.

Zestaw zawiera:

  • Reichstag
  • Kolumnę Zwycięstwa
  • wieżę Deutsche Bahn
  • berlińską wieżę TV
  • Bramę Brandenburską
  • 3 pokryte graffiti części Muru Berlińskiego
  • podstawkę podzieloną na 4x32 płytki, z ozdobną plakietką „Berlin”

Dołączona do zestawu broszura zawiera informacje o projektancie, architekturze i historii każdej z budowli. Można w niej też znaleźć informacje o historii Berlina wraz z opisem jego architektonicznego dziedzictwa (tylko po angielsku i niemiecku, tekst w pozostałych językach można pobrać z LEGO.pl/architecture).

Wymiary (wys./szer./gł.): 23 x 25 x 5 cm

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.